صفحه اصلی

فراگیری ، کسب تجربه ، ورود به بازار کار

آموزش به سبک حرفه ای ها

دوره آنلاین مجازی سازی

مدرس :

امیر مهدی طالقانی

قیمت دوره :

9میلیون هشتصد هزار تومان

محبوب ترین دوره های آموزشی

مشاهده تمام دوره‌ها
برای آموزش های کوتاه لینوکس با ما در اینستا همراه باشید.
برای دیدن آموزش های کوچک و کار آمد با ما در یوتوب همراه باشید
در لینکدین با من بیشتر کامنت شوید

last post

مدرس لینوکس
مهندس امیر مهدی طالقانی

شما می توانید با شرکت در وبینارهای لینوکس مقدماتی از ابتدایی ترین سطح، لینوکس را بیاموزید.

بله منتهی زمان یادگیری وهزینه زمانی شما کمی بالا خواهد بود .منابع رایگان در سطح اینترنت برای یادگیری سیستم عامل لینوکس به وفور دیده می شودو قطعاً در بستر یوتیوب امکان یادگیری رایگان نیز وجود دارد.
تنها مسئله ای که وجود دارد این است که معمولاً یادگیری به صورت رایگان و self study هزینه زمانی نسبتاً زیادی دارد.
به طورمثال: اگر برای تسلط بر کلاستر سازی در لینوکس به صورت خودآموز وقت بگذارید، ممکن است 5 الی 6 ماه طول بکشد و زمان زیادی از شما بگیرد. در صورتی که اگر از یک دوره جامع ویکپارچه آموزشی یا امکانات پشتیبانی و پرسش و پاسخ استفاده کنید، زمان یادگیری شما به طرز چشمگیری کاهش می یابد وباعث می شود که چند ماه از زندگی خود جلوتر بیافتید!

Linux سیستم عاملی است که تقاضای بالایی،چه برای یادگیری و چه برای به کارگیری افراد متخصص در این زمینه وجود دارد.
شما می توانید linux را درکنار تخصص و شغل فعلی خود یادبگیرید و یا حتی آن را به عنوان تخصص اصلی خود انتخاب کنید.
با توجه به آمارها همیشه کمبود نیروی متخصص در این زمینه احساس می شود و کارفرمایان حاضر هستند مبالغ بالایی به متخصصان لینوکس پرداخت کنند.
لینوکس از شما یک تحلیلگر می سازد و باعث می شود در مواجه باهر مشکلی، صبوری لازم برای مو شکافی مسئله و تقسیم یک استراتژی صحیح برای حل آن را پیدا کنید.

همه ی ما به خوبی میدانیم که قطعاً هیچ کس از بدو تولد خود لینوکس یا هر مهارت دیگری را به خودی خود درون خود ندارد.
ما شخصاً به استعداد در لینوکس اعتقادی نداریم، کافی است در فضای آن قرار بگیرید و پشتکار خوبی از خودتان نشان دهید تا بتوانید از پس ان بربیایید.

شما برای شروع لینوکس به سرمایه اولیه نیازندارید.اگردرحد متوسط به زبان انگلیسی وارد باشید می توانید از طریق اپلیکیشن ها وسایت های آموزشی مرتبط، آن را فراگیرید.
رشته ی تحصیلی من مرتبط با کامپیوتر نیست، آیا می توانم در زمینه ی لینوکس موفق باشم؟
البته که می توانید!
قبل از آن یک سؤال ساده را جواب دهید!
آیا تمام کسانی که به زبان فارسی صحبت می کنند، تحصیلاتی در زمینه ی ادبیات فارسی دارند؟
خیر. ما به فارسی صحبت می کنیم چرا که زمان زیادی را برای یادگیری آن صرف کرده ایم. فردی که تحصیلات مرتبط دارد تنها نسبت به شما زمان بیشتری گذاشته و اگر شما نیز این وقت را به یادگیری لینوکس اختصاص دهید، موفق خواهید شد.

پاسخ این سؤال کاملاً به دانسته های فعلی، سرعت یادگیری، منابع مطالعاتی ، روش مطالعه و از همه مهمتر پشتکار و تلاش شما بستگی دارد. پس همه ی این عوامل مهم هستند، اما معمولاً شما با صرف وقت بین 12ماه تا 2 سال می توانید یک linux man مطرح بشید.


این که شرکت شما در چه زمینه ای فعالیت می کند، خیلی مهم است. اگرقصد فعالیت در زمینه شبکه و سیستم های زیر مجموعه لینوکس و گرایش های آن را دارید، دانش شما در هر یک از زمینه های زیر مجموعه لینوکس می تواند به مدیریت بهتر کسب و کارتان کمک کند.

لینوکس در کشورهای پیشرفته مانند آلمان، استرالیا، کانادا، ایتالیا، ترکیه، امارات، چین و آمریکا شرایط و تقاضای کاری زیادی دارد. بنابراین کشورهای مقصد اصلی بسیاری از کارشناسان حوزه IT هستند که تصمیم به مهاجرت می گیرند. توصیه می کنیم برای فهمیدن این موضوع که کدام حوزه و گرایش کامپیوتری بهتر است، حدود شش ماه الی یک سال قبل از مهاجرت، آگهی های استخدامی کشور مقصد را بررسی کنید.

تمامی دوره ها و وبینارها پروژه محور و کاملاً کاربردی در محیط واقعی کسب و کارهای وابسته به لینوکس هستند.

در یادگیری لینوکس، خودآموزی و پیگیری مطالب اهمیت زیادی دارد. بسیاری از منابع متنی و ویدیوئی معتبر و وب سایت های پرسش و پاسخ سؤالات سیستم عامل لینوکس، به زبان انگلیسی هستند.قطعاً زبان انگلیسی خوب باعث بهره مندی بیشتر از این منابع خواهد شد اما به این معنی نیست که افرادی که با سطح زبان ضعیف نمی توانند در برنامه نویسی موفق باشند.
حقیقت این است که اگر به اندازه ی کافی علاقه و تلاش داشته باشید، نه تنها می توانید از منابع اموزشی انگلیسی استفاده کنید، بلکه در طی این فرآیند به بهبود و سطح زبان خود نیز کمک می کنید.البته اگر بخواهید سرعت بیشتری داشته باشید، می توانید از دوره های آموزش لینوکس استفاده کنید. شما درواقع با یادگیری لینوکس بر روی خودتان سرمایه گذاری می کنید و در آینده منفعتی بسیار بیشتر از هزینه ی دوره را بدست می آورید. بدین ترتیب می توانید با تکیه بر دانش، امنیت شغلی خود را تاأمین کنید.

نظرات مشتریان