“Stack Overflow و OpenAI به همکاری پرداخته‌ اند تا بزرگترین و محبوب‌ترین مدل‌های زبان دنیا را تقویت کنند.”

Stack Overflow و OpenAI همکاری جدید خود را در زمینه ی API اعلام کردند . این همکاری به برنامه نویسان امکان می‌دهد از تلفیق پلتفرم دانش فنی برجسته جهان و مدل‌های LLM محبوب، برای توسعه هوش مصنوعی بهره‌ مند شوند.”

Stack Overflow و OpenAI از طریق دسترسی به OverflowAPI با هم همکاری می‌کنند تا کاربران و مشتریان OpenAI را با پایگاه داده‌های دقیق و تأیید شده‌ای که ابزارهای هوش مصنوعی برای سریع پیدا کردن راه‌ حل مشکلات نیاز دارند، تأمین کنند. این امکان را به تکنولوژیست‌ها می‌دهد تا بتوانند بر روی وظایف اولویتی خود تمرکز کنند. همچنین، OpenAI دانش فنی تأیید شده از Stack Overflow را مستقیماً به ChatGPT معرفی خواهد کرد. این امر به کاربران امکان دسترسی آسان به دانش و کد فنی قابل اعتماد، دقیق و پیشرفته را می‌دهد. این دانش توسط میلیون‌ها برنامه نویس که به مدت ۱۵ سال به پلتفرم Stack Overflow کمک کرده‌اند، تأیید شده است.

OpenAI از محصول OverflowAPI شرکت Stack Overflow استفاده و با Stack Overflow همکاری خواهد کرد تا عملکرد مدل‌ها را برای برنامه نویسانی که از محصولاتشان استفاده می‌کنند، بهبود بخشد. این ادغام کمک خواهد کرد تا OpenAI با استفاده از محتوای بهبود یافته و بازخوردهای از جامعه Stack Overflow، مدل‌های هوش مصنوعی خود را بهبود بخشد واعتبار را به جامعه Stack Overflow در ChatGPT ارائه دهد تا ارتباط عمیق‌تری با محتوا ایجاد شود.

Stack Overflow از مدل‌های OpenAI به عنوان بخشی از توسعه OverflowAI استفاده می‌کند و با OpenAI همکاری می‌کند تا از برنامه‌های آزمایشی داخلی بهره ببرد و عملکرد مدل‌های OpenAI را به حداکثر برساند.

این همکاری OpenAI با Stack Overflow به OpenAI کمک می‌کند تا با استفاده از دانش مشترک، جهان را برای توسعه فناوری تقویت کند، زیرا Stack Overflow محصولات بهتری ارائه می‌دهد که به سلامت، رشد و انگیزش جامعه Stack Exchange کمک می‌کند.

“یادگیری از هر زبان، فرهنگ، موضوع و صنعتی که ممکن است،این اطمینان را می‌دهد که مدل‌های ما می‌توانند به همه کمک کنند. جامعه برنامه نویسان به خصوص برای ما بسیار مهم است. همکاری عمیق ما با Stack Overflow به ما کمک خواهد کرد تا تجربه کاربر و برنامه نویسان را در هر دو پلتفرم ما بهبود بخشیم.” این جمله از Brad Lightcap، معاون اجرایی OpenAI ، اعلام شده است.”

Stack Overflow با بیش از ۵۹ میلیون پرسش و پاسخ، بزرگ‌ ترین جامعه برنامه نویسان جهان است. از طریق این همکاری برتر صنعتی با OpenAI ، تلاش می‌کنیم تا تجربه برنامه نویس را با قدرت جامعه، داده‌های برتر و تجارب هوش مصنوعی بازتعریف کنیم و به بهبود کارایی و همکاری بپردازیم.

” این اظهاراتPrashanth Chandrasekar، مدیرعامل Stack Overflow است. هدف ما با OverflowAPI و کارمان برای پیشبرد عصر هوش مصنوعی مرتبط با اجتماع، تعیین استانداردهای جدید با داده‌های تأیید شده، قابل اطمینان و دقیق است که پایه‌ای برای راه حل‌های فناوری است که برای کاربرانمان ساخته و ارائه می‌شود.”

“در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۴، مجموعه‌ی اول از ادغام‌ها و قابلیت‌های جدید بین Stack Overflow و OpenAI در دسترس خواهد بود. همچنین، همکاری OpenAI با Stack Overflow، به Stack Overflow امکان خواهد داد که به بهبود ویژگی‌هایی که توسط اجتماع ایجاد شده‌اند، ادامه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی راه‌حل API و همکاری‌های Stack Overflow، به آدرس stackoverflow.co/api-solutions مراجعه کنید.”

درباره‌ی Stack Overflow :

“Stack Overflow از طریق پلتفرم‌های عمومی و خصوصی خود، به انجمن‌های برنامه نویسان امکان می‌دهد تا در لحظات نیازشان، به اطلاعات، پاسخ‌ها و فرصت‌های یادگیری دست پیدا کنند. میلیون‌ها برنامه نویس و متخصص از سراسر جهان به Stack Overflow مراجعه می‌کنند تا سوالات بپرسند، چیزهای جدید یاد بگیرند و دانش فنی خود را به اشتراک بگذارند، که این امر آن را یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های جهان می‌سازد. پلتفرم معتبر اشتراک‌گذاری دانش و همکاری Stack Overflow برای تیم‌ها، به بیش از ۱۵,۰۰۰ سازمان کمک می‌کند تا دانش را توزیع کنند، کارایی را افزایش دهند و به سرعت نوآوری کنند.”

درباره‌ی OpenAI :

یک شرکت تحقیقاتی و استقراری در حوزه هوش مصنوعی است. “ماموریت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هوش مصنوعی عمومی به نفع تمامی بشریت باشد.”

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید